logo

Олімпіаду завершено!

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» (далі – Олімпіада), серед студентів IV-V курсів ВНЗ України ІІІ-ІV рівнів акредитації, яка проводилась 25-27 квітня 2018 року на базі Mykolayiv National Agrarian University (MNAU) - завершено!!! Спілка аудиторів України була запрошена в якості інформаційного спонсору заходу.

Фактично, в Олімпіаді прийняли участь 147 студентів з 52 ВНЗ, 22 міста України!

Результати Олімпіади підтвердили високий рівень підготовки студентів. За підсумками результатів трьох турів ІІ етапу (презентація, тести, практичне завдання) та відповідно до положень Методичних рекомендацій з проведення і підготовки до II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації у 2017-2018 н.р. нагороджених мало бути не быльше 10% від учасників.

Проте, Спілка аудиторів України, як інформаційний спонсор, провевши відповідно роботу та залучивши у якості спонсорів провідні аудиторські фірми України сформувала призовий фонд для переможців та найкращих учасників до якого увійшли: грамоти за перші десять місць (відповідно до рейтингу), сертифікати на проходження практики та стажування, професійна аудитоська література, література економічної тематики, брендовані цінні подарунки.

Чесно кажучі, Переможці не очікували таких подарунків і це було видно по реакції! Мені особисто, було дуже приємно, що талановита молодь, яка вже на останніх курсах обирає таку цікаву та не досить просту професію, як основну, отримала гідні подарунки за свої знання та наполегливу працю!

Переможцем Олімпіади стала студентка Житомирський державний технологічний університет @Юлія Корецька, друге місце - Львівська Політехніка Zoriana Liashok, трете місце - Mykolayiv National Agrarian University (MNAU) Іваськевич Мар’яна Вікторівна. Щиро вітаємо переможців!!!

Загалом було нагороджено Грамотами, дипломами І-ІІ-ІІІ ступенів 16 кращих стужентів Олімпіади. Також було розподілено між найкращими студентами (відповідно до рейтингу) 27 сертифікатів на проходження практики та стажування в провідних аудиторських фірмах України, вручені цінні подарунки. Також, Спілка аудиторів України мала гарну нагоду висловити Подяку Mykolayiv National Agrarian University (MNAU) за вагомий внесок у підготовку та навчання молодих спеціалістів економічних спеціальностей, розвиток аудиторської професії та з нагоди 25-річчя прийняття першого Закону України «Про аудиторську діяльність».

Спілка аудиторів України та Комісія по зв`язкам з громадськістю та з інформаційного забезпечення
висловлює вдячність за уактивну участь та допомогу у формуванні призового фонду керівнуцтву: BDO Ukraine, HLB Ukraine, Baker Tilly Ukraine, PwC Ukraine, KPMG Ukraine, EY Ukraine, Kreston GCG, Grant Thornton Ukraine, Международная аудиторская группа, Nexia DK. Auditors & Consultants, Аудиторская фирма "Актив-аудит", Частное предприятие "АФ "АУДИТ-ОПТИМ", Аудиторська фірма "Зоря", ТОВ Аудиторська фірма "Профі-Аудит", Аудиторская фирма "Аудит-Инвест", Аудиторська фірма ПП "Стандарт-Проф".

prezid

grupa

dima3

beg