logo

З'їзд САУ перенесено на 6 червня 2019 р.

Рішенням Ради ВПГО «САУ» від 14.03.2019 (протокол 1-19) перенесено дату проведення звітно-виборного 2019 року з’їзду Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України» на  06.06.2019 р.

З урахуванням попередніх рішень Ради ВПГО «САУ» та рішень, прийнятих на засіданні від 14 березня 2019 року узагальнена інформація – про рішення щодо проведення звітно-виборного 2019 року з’їзду наступна:

 1. Провести звітно-виборний з`їзд Всеукраїнської професійної громадської організації „Спілка аудиторів України” 06 червня 2019 у м. Києві. Початок роботи з`їзду о 10-00 год., початок реєстрації о 9-00 год. Місце проведення: (попередньо) Український Дім за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик,2 (Європейська площа, станція метро «Майдан Незалежності»).
 1. Затвердити норму представництва: 1 делегат від 10 аудиторів – членів ВПГО «САУ» на дату проведення зборів територіального відділення та 1 делегат від територіального відділення з кількісним складом менше 10 аудиторів. Члени Ради САУ, голова та члени Комісії з етики, голова та члени Ревізійної комісії, члени Ради Аудиторської палати України, які є членами ВПГО «САУ» та керівники територіальних відділень САУ делегуються поза квотою.
 1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення звітно-виборного 2019 року з`їзду ВПГО «САУ» у складі:

Левченко В.П., Величко О.Г., Мніщенко В.М., Бондар В.П., Трушкевич Т.М. з наданням йому повноважень запитувати та отримувати від керівників територіальних відділень ВПГО «САУ» інформацію про заплановані дати проведення зборів в териториальних відділеннях, протоколи зборів в териториальних відділеннях, списки обраних делегатів, пропозиції щодо кандидатур для виборів Президента та членів Ради ВПГО «САУ» та ін. повноважень, пов’язаних з організацією та проведенням з`їзду.

 1. Керівникам територіальних відділень ВПГО «САУ» призначити дату проведення загальних зборів та поінформувати про це виконавчу дирекцію до 21 березня 2019 року.
 1. Загальні збори в територіальних відділеннях ВПГО «САУ» щодо обрання делегатівз`їзду та надання пропозицій щодо нового складу керівних органів ВПГО «САУ» провести в березні-квітні 2019 року. Керівникам територіальних відділень надіслати протоколи загальних зборів до виконавчої дирекції ВПГО «САУ» для подальшого опрацювання не пізніше 30 квітня 2019.
 1. Керівникам територіальних відділень, головам комісій Ради ВПГО «САУ» в термін до 30 квітня 2019 підготувати звіти про проведену роботу за період з травня 2016 по квітень 2019 та пропозиції щодо подальшої діяльності Ради ВПГО «САУ» для звітування Ради ВПГО «САУ» перед з`їздом.
 1. Запропонувати з`їзду на затвердження проект порядку денного:
 • Звіт Ради ВПГО «САУ» про діяльність Спілки за звітний період та основні завдання наступного періоду.
 • Звіт Ревізійної комісії ВПГО „САУ”.
 • Звіт Комісії ВПГО „САУ” з питань аудиторської етики.
 • Вибори Президента ВПГО „Спілка аудиторів України”, членів Ради ВПГО „САУ”, Комісії з питань аудиторської етики та Ревізійної комісії ВПГО „САУ”.
 • Затвердження прийнятих Радою ВПГО „САУ” рішень в період між з`їздами.

 

З повагою,

Виконавчий директор                                                                                            В.П. Левченко