logo

Кіровоградське територіальне відділення

Кіровоградське територіальне відділення Спілки аудиторів України зареєстровано Кіровоградською обласною державною адміністрацією 18 квітня 1994 року, № рішення 29.

КТВ САУ діє 19 років. За цей період відділення приклало як найбільше зусиль для сприяння розвитку аудиторської діяльності в Кіровоградському регіоні і в Україні.

За період діяльності КТВ САУ є активні учасники аудиторського руху, які і до сьогодення продовжують свою діяльність, це – Ускова М.Г., Панкова Л.М., Новаторова Г.Л., Ангурець О.І., Калініченко І.В., Гриценко О.І., Митецька О.І., Миронова О.І., Сегал Л.О..

Особливо хочеться визначити голову правління КТВ САУ Ускову М.Г., яка очолила роботу Спілки в Кіровоградському регіоні з 1998 року та директора ТОВ «АФ «АНАЛІТИК – АУДИТ» Гриценко О.І., яка активно сприяє розвитку аудиторської діяльності.

Аналізуючи динаміку кількості аудиторів в відділенні, то до 2013 року вона знизилася до 13 аудиторів.

Аудитори Кіровоградського регіону приймали участь в роботі науково – практичних конференцій аудиторів України, конференціях, семінарах та форумах інших регіонів України. Аудитори Кіровоградського регіону цікавляться роботою інших територіальних відділень і інформацію з пропозиціями виносять для обговорення на засідання САУ.

КТВ САУ проводить свою діяльність згідно плану роботи, має кошторис, регулярно проводить засідання.