logo

Рівненське територіальне відділення

Рівненське територіальне відділення ВПГО «Спілка аудиторів України» створене одним з перших в Україні у 1993 році. Засновниками відділення були Павлюк Степан Іванович; Яцюк Микола Іванович, Казимирова Ірина Дем’янівна.

Рівненське територіальне відділення – це осередок справжніх професіоналів. На сьогодні нас не багато, лише 14 чоловік, оскільки ми провели на заслужений відпочинок багатьох наших колег-аудиторів таких як Кушнарук Г.П., Коломійчук Р.С., Семенюк М.І.

Членами Рівненського територіального відділення є аудитори з великим досвідом роботи (більше двадцяти років). Вони починали аудиторську діяльність ще в той період, коли взагалі не було Закону «Про аудиторську діяльність». Це Данилюк Інна Григорівна, Павлюк Степан Іванович, Казимірова Ірина Дем’янівна, Омельчук Микола Іванович, Ткач Анатолій Пилипович.

З перших днів діяльності відділення поповнилося активними професійними аудиторами: Лукашин Є.Л., Григорчук Т.М., Ринкевич О. А., Вайншельбойм М.І., Дворжак Л.М., Чепрасова Н.П., Попова А.Й., Ткач А.П., Погольська С.І., Воробей М.П.

Більше 10-ти років юрисдикція Рівненського ТВ САУ поширювалася на Рівненську і Волинську області України.

Протягом 15 років відділення очолював Павлюк С.І., який склав повноваження голови Рівненського РВ САУ у зв’язку з призначенням на посаду в органах державної влади і керівником Рівненського ТВ САУ було обрано професійного аудитора Ткача Анатолія Пилиповича, який очолював відділення до 2009 року.

У 2009 році головою Рівненського ТВ САУ обрано Данилюк Інну Григорівну, яка очолює відділення по даний час.

У територіальному відділенні є і молоді члени САУ. Це Волошин Л.І., Журов Р.В.

На зборах Рівненського територіального відділення більш досвідчені аудитори діляться своїми знаннями та передають свій досвід іншим членам спілки. До таких активних членів Рівненського ТВ САУ можна віднести Григорчук Тетяну Михайлівну, Запорожець Світлану Андріївну, Клочек Наталію Григорівну, Воробей Марію Прокопівну.

На кожному засіданні обов’язково розглядається один із міжнародних стандартів аудиту та обговорюються питання, пов’язані з практикою застосування цього стандарту в роботі членів спілки. Всі новини, як приємні так і не дуже, всі помилки та досягнення обговорюються на засіданнях територіального відділення. Рівненське ТВ САУ є головним ініціатором зборів аудиторів, готує перелік питань, що необхідно вирішувати всією аудиторською спільнотою.

Організацію проведення та святкування значних подій, таких як День Бухгалтера, річниця прийняття Закону «Про аудиторську діяльність», відзнака окремих аудиторів бере на себе наша спілка.

У цій справі важко переоцінити вклад доктора економічних наук, професора Національного університету водного господарства та природокористування Левицької Світлани Олексіївни.

Ми можемо з гордістю заявити, що в нас дружний та фаховий колектив.