logo

Волинське територіальне відділення

Відділення було створене 14 лютого 2007 року на загальних зборах аудиторів Волинської області в кількості 16 чоловік. За станом на 1 квітня 2013 року кількість аудиторів становить 13.

Протягом терміну діяльності аудитори відділення приймали активну участь у щорічних урочистих заходах з нагоди відзначення професійного свята - Дня бухгалтера у Волинській області спільно із Волинським відділення Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України.

Спільно із кафедрою обліку і аудиту Луцького національного технічного університету, Міністерством аграрної політики України, ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААН України Волинське відділення є співорганізатором Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні кризові явища в економіці та проблеми облікового, контрольного і аналітичного забезпечення управління підприємством», яка щорічно з 2009 року проводиться в червні місяці на Волині. Членами відділення в рамках таких конференцій здійснюються заходи по підвищенню довіри суспільства до аудиторської професії.

У практику роботи відділення увійшло проведення засідань "круглих столів" з проблемних питань аудиторської діяльності, бухгалтерського обліку, податкового законодавства, куди запрошуються керівники і головні бухгалтера провідних підприємств Волинської області різних галузей.