ОСВІТНІЙ ЗАХІД: «КОНЦЕПЦІЯ ЗАСТОСУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО СТАНДАРТУ ЗАВДАНЬ З НАДАННЯ ВПЕВНЕНОСТІ (МСЗНВ) 3000 (ПЕРЕГЛЯНУТИЙ) «ЗАВДАННЯ З НАДАННЯ ВПЕВНЕНОСТІ, ЩО НЕ Є АУДИТОМ ЧИ ОГЛЯДОМ ІСТОРИЧНОЇ ФІНАНСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ»

Illustration

НІКОЛАЄВА Олена Іванівна

директор департаменту контролю якості ТОВ "Крестон Україна", аудитор, IFA (МСФЗ), Член Ради АПУ

Програма заходу

● Вступ ● Загальні вимоги до виконання завдань з надання впевненості● Планування, виконання та документування завдання● Звітність та документація

ПРАКТИЧНЕ Значення для аудиторів

Знання та застосування МСЗНВ 3000 (переглянутого) дозволяє аудиторам розширити спектр послуг, виходячи за межі аудиту фінансової звітності. Стандарт допомагає забезпечити якість, об’єктивність та довіру до висновків аудитора, мінімізує ризики та підвищує конкурентоспроможність на ринку. Володіння цими компетенціями дозволяє аудиторам відповідати сучасним вимогам бізнесу та регуляторів

Деталі участі

Вид заходу: короткостроковий захід

Тривалість: 3 години

Лектор: НІКОЛАЄВА Олена

Дата проведення: 29 квітня 2025 року об 11 годині з використанням платформи ZOOM.

Вартість: 1100 грн.

1. Знижка 20% для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України».2. Знижка 20% від 3-х учасників від компанії.
Участь можлива в рахунок безкоштовних годин, що надаються за сплату членських внесків.

КОму корисний цей захід: 

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● асистент аудитора.

Переваги участі у заході: 

● 3 години якісного контенту;● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 1 місяця.

Програма заходу

  • 1. Вступ.

    ● Загальний огляд МСЗНВ 3000 (переглянутого). Мета та значення стандарту. ● Сфера застосування. ● Дата набрання чинності.● Цілі.● Ключові терміни та поняття.

  • 2. Загальні вимоги до виконання завдань з надання впевненості.

    ● Виконання завдання з надання впевненості відповідно до МСЗНВ: основні принципи та підходи. ● Етичні вимоги: незалежність, об'єктивність, професійна компетентність.● Прийняття завдання та продовження співпраці з клієнтом: Оцінка ризиків, можливостей та обмежень. ● Укладання договору. ● Контроль якості. ● Відповідальність аудитора.● Професійний скептицизм, професійне судження та досвід.

  • 3. Планування, виконання та документування завдання

    ● Планування та виконання завдання: розробка стратегії та плану аудиту.● Оцінка суттєвості. ● Отримання доказів: методи збору та оцінки доказів. ● Достатність та належність доказів.● Подальші події. ● Інша інформація. ● Опис застосовних критеріїв.

  • 4. Звітність та документація.

    ● Підготовка звіту з надання впевненості: вимоги до змісту та форми звіту. ● Немодифіковані та модифіковані висновки: типи висновків. ● Причини модифікації. ● Інша відповідальність за повідомлення інформації.● Документація.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom

4

Отримання сертифікату

Через 2 тижні на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напиши нам, ми його обов'язково продублюємо!

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.