Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
ОСВІТНІЙ ЗАХІД
«Особливості звітнОСТІ за мсфз у 2025 році та перспективи на майбутнє»
Участь у заході надасть розуміння ключових змін у МСФЗ у 2025 році, допоможе підготувати фінансову звітність відповідно до актуальних вимог, зорієнтує у майбутніх новаціях та забезпечить практичними рекомендаціями для впровадження змін у щоденну облікову практику, а також зараховується як освітній захід безперервного професійного навчання аудиторів.
Лектор:Небильцова Оксана Володимирівнак. е. н., професор
ПЕРЕВАГИ ОСВІТНЬОГО ЗАХОДУ
Чому варто приєднатися до заходу:
● Отримаєте стисле й чітке пояснення змін у МСФЗ, які вже діють у 2025 році або набудуть чинності найближчим часом.● Не лише теорія: розглянемо, як новації працюють у реальних ситуаціях та які виклики виникають у застосуванні.● Отримаєте кваліфіковані відповіді та практичні поради на усі питання щодо теми вебінару.● Маєте шанс уточнити спірні або складні моменти безпосередньо під час заходу.● Роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 1 місяця.
Тема 1. Річна та проміжна фінансова звітність за МСФЗ
ТЕМА 2. Зміни до різних МСФЗ, які вплинуть на подання та розкриття інформації у фінансових звітах, складених після 01 січня 2025 року
● зміни до МСБО 21 «Вплив змін валютних кусів»: «Неможливість обміну»;● зміни до МСФЗ 9 «Фінансові інструменти та МСБО 7 «Звіт про рух грошових коштів» «Зміни у класифікації та оцінці фінансових інструментів»● МСФЗ 18 «Подання та розкриття інформації у фінансовій звітності»;● МСФЗ 19 «Дочірні підприємства, що не є підзвітними суспільству: розкриття інформації».
ТЕМА 3. МСФЗ та МСФЗ S – відмінності у сфері застосування в Україні.
ТЕМА 4. Деякі зміни, передбачені проєктом Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” щодо запровадження звітності із сталого розвитку»
● зміни критеріїв віднесення підприємств (груп) до категорії мікропідприємств, малих (груп), середніх (груп) та великих (груп);● звітність зі сталого розвитку, звіт з обов’язкового надання впевненості щодо звітності із сталого розвитку, стандарти звітності із сталого розвитку та таксономія звітності із сталого розвитку – з чим матимемо справу в майбутньому?● Європейські стандарти зі сталого розвитку (ESRS) – застосування в Україні.
Небильцова Оксана Володимирівна
Заступник завідувача кафедри міжнародного обліку та аудиту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, к. е. н., професор; сертифікований бізнес-тренер IFA UK (Інституту сертифікованих бухгалтерів Великої Британії); консультант з питань застосування МСФЗ та трансформації фінансових звітів; автор більш ніж 70 практичних та наукових робіт.
Реєстрація на сайті
Заповніть заявку на участь у заході — після цього ви отримаєте лист на вказану електронну адресу з детальними інструкціями та рахунком для оплати.
Оплата рахунку
Після оплати участі в заході за день до початку заходу на вашу електронну адресу буде надіслано посилання для участі на платформі Zoom.
Отримання сертифікату
Сертифікат про участь у заході буде надіслано на вашу електронну адресу протягом 10 робочих днів після завершення заходу.
Інформація про участь в освітньому заході буде відображена у кабінеті аудитора в ОСНАД протягом 10 робочих днів після завершення заходу.